Płyty meblowe

bucina OSB BUCINA
egger EEGGER – Szeroka, unikatowa gama płyt w wysokiej jakości. Produkty innowacyjne, ekologiczne, nowoczesne. Idealne do najróżniejszych celów: od dekoracji wnętrz po konstrukcje z drewna. W ofercie innowacyjne rozwiązanie w zakresie produktów drewnopodobnych – płyty komórkowe. Płyta komórkowa to produkt o budowie warstwowej z rdzeniem o strukturze tzw. plastra miodu, wykorzystywana w: wszelkiego typu obudowach, produkcji mebli, produkcji drzwi.
kronospan KRONOSPAN – Rozbudowana oferta płyt z podwyższoną odpornością  powierzchni na warunki atmosferyczne i substancje chemiczne. Bardzo dobrze zachowują się podczas procesowi obróbki skrawania. Łatwe w pielęgnacji i utrzymaniu czystości. Produkowane w szerokiej gamie kolorystycznej.
pfleiderer PFLEIDERER – Wiodący dostawca dla przemysłu meblarskiego w Europie. Trendowe wzornictwo, szeroki wybór dekorów, odświeżany co roku i przede wszystkim sprawdzona technologia produkcji, gwarantują produkt o wysokiej jakości, spełniający wysokie wymagania techniczne. Płyty wiórowe laminowane, blaty robocze,  to doskonałe materiały do produkcji mebli, zapewniające dużą trwałość, połączoną z wysokimi walorami estetycznymi.
fornir Firma LENWIT FORNIR Sp z o.o. oferuje szeroki zakres produktów w okleinach naturalnych oraz materiały drzewne wykorzystywane przy pracach remontowych, aranżacjach wnętrz oraz do produkcji ekskluzywnych mebli. Meble w okleinie naturalnej nadają wnętrzom niepowtarzalny klimat.
kronopol KRONOPOL Sp. z o.o. jest częścią holdingu Swiss Krono Group (Ernst Kaindl), światowego lidera w branży produktów drewnopochodnych.
Spółka powstała w 1994 roku w wyniku przejęcia przez holding Państwowych Zakładów Płyt Wiórowych. Podpisanie 7 stycznia aktu notarialnego dało początek nowej rzeczywistości.