Okucia i akcesoria

werkpol WERKPOL – jest międzynarodowym dystrybutorem oraz czołową firmą na polskim rynku akcesoriów meblowych i oświetlenia. Działamy na kilkunastu rynkach świata, m.in. w Rosji, Anglii, Chinach, Czechach, Słowacji, Chorwacji, Bułgarii oraz w większości byłych republik radzieckich. Werkpol to nowoczesna i profesjonalnie zarządzana firma – zaufany partner biznesowy dla kontrahentów na całym świecie
wiexpol Firma WIEXPOL istnieje od 1996 roku. Historia firmy to prężny i efektywny rozwój na olskim i zagranicznym rynku meblowym. Zajmujemy się produkcją akcesoriów z drutu i wszelkiego rodzaju usługami z nimi związanymi takimi jak:
Fluidyzacja, lakierowanie proszkowe czy galwanizeria zachowując atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Nasze produkty charakteryzują się uznaniem wśród klientów. Dzięki wysoko wyspecjalizowanej załodze jesteśmy w stanie szybko realizować zamówienia standardowe jak również specjalne. Własne środki transportu gwarantują nam szybko dowóz towarów do odbiorcy.
gamet GAMET – jest szeroko znaną i dobrze rozpoznawalną marką na wielu rynkach europejskich. Dzięki współpracy ze znanymi projektantami, wykorzystaniu nowoczesnej technologii, doskonałej jakości produktów i znajomości innych rynków posiada silne zaplecze do dalszego zwiększania sprzedaży poza Polską. Dokonane w ostatnich latach inwestycje dają Spółce możliwość dalszego zwiększania mocy produkcyjnych i wprowadzania nowych linii produktowych.
unionknopf UNION KNOPF – cieszy się szerokim uznaniem dzięki wysokiej jakości swoich wyrobów, które cechuje ciekawe wzornictwo, znakomite wykończenie oraz funkcjonalność. Dominującą pozycję w branży tekstylnej zawdzięczamy dbałości o detale naszych artykułów. To dążenie do doskonałości produktów sprawiło, że jesteśmy dziś światową firmą wyznaczającą trendy.
peka Firma PEKA jest jedynym w Polsce przedstawicielem szwajcarskiej firmy PEKA-SYSTEM AG produkującej wysokiej klasy systemy wysuwne do mebli kuchennych. Ponadto w ofercie posiadamy szeroki asortyment wyrobów niemieckich firm: Kesseböhmer, Wesco i Agoform.
blum BLUM POLSKA 
nomet Firma NOMET to lider polskiego rynku akcesoriów meblowych i okuć budowlanych. 25-letnie doświadczenie w branży, znajomość rynku, nowoczesne wzornictwo i ciągłe inwestycje technologiczne, zapewniają doskonałą jakość produktów i dają ogromną przewagę nad importowanymi odpowiednikami, zarówno pod względem cenowym, jak i estetycznym.
kash KASH – Oferujemy akcesoria meblowe, wyposażenie garderoby, systemy oświetleniowe oraz elementy do ich montażu. Ciągle poszerzamy swoją ofertę odpowiadając na potrzeby klientów oraz kreując trendy obowiązujące w najnowocześniejszym wzornictwie. Nasze produkty posiadają atesty i certyfikaty zgodności z obowiązującymi normami.
marcopol MARCOPOL – Dzięki starannie dobranej, wysoko wykwalifikowanej kadrze, wieloletniemu doświadczeniu oraz dbałości o najwyższą jakość naszych wyrobów osiągnęliśmy pozycję lidera w branży. Dbając o rozwój, poszerzając ofertę handlową oraz pakiet usług logistycznych, stawiamy na kompleksową obsługę klientów. Do każdego staramy się podchodzić indywidualnie, uwzględniając jego potrzeby i wymagania.
rejs REJS