Blaty

egger Blaty EGGER stosuje się wszędzie tam, gdzie duże obciążenia nie mogą ustępować walorom estetycznym. Liczy się zarówno piękno formy, koloru i struktury, jak i funkcjonalność. Połączenie laminatów z płytami wiórowymi spełnia wszystkie wymagania dekoracyjne i jakościowe. Z pewnością większą ochronę przed wilgocią zapewnia blatom utwardzanie tylnej powierzchni poliuretanowym klejem topliwym oraz lakierem utwardzanym promieniami UV. Wszystkie blaty pokryte są specjalną warstwą, która zwiększa ich odporność na ścieranie. Klienci mają do wyboru bogaty wachlarz dzięki dostępnym 14 różnym modelom oraz dekorom z kolekcji Global Collection.
kronospan KRONOSPAN
pfleiderer PFLEIDERER to wiodący dostawca dla przemysłu meblarskiego w Europie. Trendowe wzornictwo, szeroki wybór dekorów, odświeżany co roku i przede wszystkim sprawdzona technologia produkcji, gwarantują produkt o wysokiej jakości, spełniajacy wysokie wymagania techniczne. Płyty wiórowe laminowane, blaty robocze,  to doskonałe materiały do produkcji mebli, zapewniające dużą trwałość, połączoną z wysokimi walorami estetycznymi.
kronopol KRONOPOL Sp. z o.o. jest częścią holdingu Swiss Krono Group (Ernst Kaindl), światowego lidera w branży produktów drewnopochodnych.
Spółka powstała w 1994 roku w wyniku przejęcia przez holding Państwowych Zakładów Płyt Wiórowych. Podpisanie 7 stycznia aktu notarialnego dało początek nowej rzeczywistości.